Skup długów po nakazie

Kancelaria Obrotu Wierzytelności powstała specjalnie z myślą o klientach, którzy borykają się z trudnościami w odzyskaniu należnych im pieniędzy. Zdajemy sobie sprawę, że taka sytuacja może być szczególnie trudna, dlatego skup długów po nakazie, który znajdziesz w naszej ofercie, może być rozwiązaniem idealnym dla Ciebie. Jak się okazuje – coraz więcej przedsiębiorstw i osób prywatnych w Polsce ma problem z nieuczciwymi dłużnikami, którzy odmawiają spłaty wierzytelności nawet kilka miesięcy czy lat po terminie. W takich sytuacjach sprawy często kończą się na sali sądowej i to właśnie między innymi w takich przypadkach jesteśmy w stanie zaoferować Ci łatwe i szybkie rozwiązanie Twojego problemu.

W ofercie naszej Kancelarii znajdziesz między innymi możliwości odsprzedaży wierzytelności wynikających z nieopłaconych faktur, przeterminowanych należności czy po bezskutecznej egzekucji. Proponowany skup długów po nakazie to rozwiązanie dla osób, których nieuregulowane należności miały swój finał w Sądzie, a ten wydał stosowne orzeczenie o zarządzeniu jego spłaty. Co więcej, wśród oferowanych przez nas usług znajdziesz także możliwość sprzedaży wierzytelności, które zakończyły się bezskuteczną egzekucją komorniczą, ich rokowanie na odzyskanie jest wyjątkowo niskie lub takich, które uległy przedawnieniu. Dodatkowo z chęcią odkupimy od Ciebie także drobne należności.

Skorzystaj z naszej oferty skupu długów po nakazie

Coraz więcej Polaków ma problem z odzyskaniem należnych ich pieniędzy, dlatego też, jeżeli nie chcesz już dłużej być częścią tej grupy – czas najwyższy skorzystać z usług Kancelarii Obrotu Wierzytelności. Skup długów po nakazie, który znajduje się w naszej ofercie, może być prostym i szybkim rozwiązaniem Twoich problemów, bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą. Pozbycie się ciągnących się zobowiązań pieniężnych pozwoli Ci na skupienie się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwoju czy dążeniu do poprawy sytuacji finansowej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferowanych przez nas usług!

SKUP DŁUGÓW PO NAKAZIE – DARMOWE KONSULTACJE TELEFONICZNE

Kancelaria Obrotu Wierzytelności oddaje Ci do dyspozycji możliwość skorzystania z darmowych konsultacji telefonicznych, podczas których możesz zapytać o skup długów oraz szczegóły przebiegu całego procesu. Jeżeli chciałbyś rozpocząć z nami współpracę, wystarczy, że prześlesz na nasz adres mailowy dokumenty, które potwierdzają istnienie niespłaconej wierzytelności. Po jej dokładnej analizie wrócimy do Ciebie propozycją zakupu i ewentualną ceną. Po podpisaniu stosownej umowy płatność jest wypłacana w gotówce lub przelana na wskazane konto bankowe.