Skup długów od osób prywatnych

Witaj na stronie Kancelarii Obrotu Wierzytelności – miejscu, dzięki któremu zamienisz roszczenia pieniężne na gotówkę i znacząco poprawisz swoją sytuację finansową. W ofercie naszej Kancelarii znajdziesz zarówno skup długów od osób fizycznych, jak i od firm. Roszczenia prywatne są szczególnie istotne, ponieważ nierzadko występują one pomiędzy znajomymi osobami, co z kolei może znacząco utrudniać ich wyegzekwowanie. Jeżeli spłata należności się przedłuża, to już najwyższy czas, abyś skorzystał z usług profesjonalistów.

Zastanawiasz się, w jaki sposób możesz pozbyć się dłużnika i zamienić jego należność na gotówkę? Spieszymy z odpowiedzią – proponowany przez Kancelarię Obrotu Wierzytelności skup długów od osób prywatnych jest możliwy dzięki zawarciu właściwej umowy, zwanej cesją, pomiędzy Tobą, a naszą firmą, która jest czynnością prawną o charakterze rozporządzającym. Dzięki niej przeniesiesz prywatny dług na osobę trzecią, a w zamian za to otrzymasz zastrzyk gotówki, który z pewnością okaże się przydatny Tobie i Twojej rodzinie.

Pozbądź się dłużnika dzięki skupowi długów od osób fizycznych

Kancelaria Obrotu Wierzytelności to miejsce, które raz na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o nierzetelnym zobowiązanym, który skutecznie unika spłaty. Co więcej, proponowany przez nas skup długów od osób fizycznych możliwy jest bez wychodzenia z domu, a tym bardziej odwiedzania naszego biura w Kaliszu. Działamy na terenie całej Polski, a w celu rozpoczęcia z nami współpracy, wystarczy kontakt telefoniczny lub mailowy. Konieczną dokumentację można również dostarczyć nam przy pomocy poczty tradycyjnej lub przesłać faksem.

Przed rozpoczęciem każdej współpracy oferujemy Ci skorzystanie z darmowej konsultacji telefonicznej, podczas której dokonywana jest analiza i wycena wierzytelności. Jeżeli zdecydujemy się na zawarcie z Tobą umowy, a tym samym skup długów od osób prywatnych, przed jej podpisaniem zostaniesz poinformowany o proponowanej przez nas kwocie, za którą odkupimy Twoje wierzytelności. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań – do kontaktu. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania.

Skup długów od osób prywatnych – sprzedaj roszczenia

Wśród naszych atrakcyjnych usług oferujących między innymi skup długów od osób fizycznych, znajdują się ich szczególne rodzaje, którymi jesteśmy zainteresowani. Na podstawie stosownej cesji odkupimy od Ciebie wierzytelności:

 • umów pożyczek, umów najmu lokali mieszkalnych, rachunek umowa, uznanie długu itp.
 • umów cywilnoprawnych,
 • roszczeń alimentacyjnych,
 • roszczeń wobec pracodawcy,
 • nakazów zapłaty, wyroków sądu, ugód sądowych, aktów notarialnych z nadaną klauzulą wykonalności,
 • zakończone bezskuteczną egzekucją lub przedawnionych.

Abyśmy mogli dokonać analizy i wyceny wierzytelności i finalnie zaproponować Ci skup długów od osób prywatnych, prosimy o przesłanie poniższych informacji na temat dłużnika:

 • imię i nazwisko/nazwa dłużnika,
 • numer PESEL lub data urodzenia przypadku osób fizycznych,
 • dane adresowe dłużnika oraz wcześniej inne znane adresy,
 • podanie wysokości zadłużenia (należność główna, odsetki, koszty)
 • kopię wyroku/ =nakazu zapłaty lub innego tytułu wykonawczego,
 • pismo komornika ”informacja o stanie egzekucji”, pismo komornika „wysłuchanie przed umorzeniem”, „postanowienie o umorzeniu egzekucji” oraz pozostałą korespondencję od komornika,
 • postanowienie Sądu o wyrażeniu zgody na zbycie wierzytelności przez Syndyka,
 • zwrotne dane kontaktowe i nr telefonu.